Čachtická dolina

vyzva web1

prispieť cez darcovský portál

alebo

priamo na náš účet č.5876009002/5600 s poznámkou "lavičky"

Vyzberané prostriedky použijeme v občianskom združení KRAJINA KARPATY na nákup materiálu, náradia, občerstvenia pre dobrovoľníkov a vo voľnom čase a zadarmo vrátime oddychové miesto do pôvodného stavu.

Zlodejina

po kradezi

Nedá sa inak nazvať primitívna krádež, pri ktorej medzi 13. - 16.júnom zlodej(i) vykopal(i) všetky lavičky a stôl. Prípad má už v rukách polícia a ak máte informácie, ktoré polícii pomôžu, volajte nám, alebo na tel. č.158.

2012

povodny stav

V takomto stave sme v lete 2012 za podpory Nadácie Ekopolis a za účasti desiatok dobrovoľníkov odovzdali turistické oddychové miesto do užívania verejnosti.

Naša odpoveď

nasa odpoved

Naším poslaním je starostlivosť o čachtickú dolinu takže odpovieme novými lavičkami, stolom a digitálnym zabezpečením lokality. Na to však potrebujeme aj Vašu finančnú pomoc.

Oddychová zóna

Od vzniku OZ Krajina Karpaty v r.2011 sa snažíme formou dobrovoľníckych občianskych aktivít postupne tvoriť v Čachtickej Doline udržiavanú prírodnú oddychovú zónu, prístupnú pre všetkých milovíkov prírody, s miestami na občerstvenie a krátkodobý oddych.

Kde nás nájdete